Guvernørens - klubbesøgsplan 2020-21

Distriktsguvernørens besøgskalender 2020-2021     Version 8 02.11.20  
Klubnavn Dag Dato Tid Sted Formøde AG omr. Mødeform Uge nr.  
Esbjerg Øst Mandag 02.11.2020 17.30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 16.30 3 Fælles 45 Aflyst
Esbjerg Vest Mandag 02.11.2020 17.30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 16.30 3 Fælles 45 Aflyst
Esbjerg-Fanø Mandag 02.11.2020 17.30 Den Røde Okse, Tarphagevej 9, Esbjerg 16.30 3 Fælles 45 Aflyst
Ringkøbing Tirsdag 03.11.2020 18.00 Ringkøbing Skjern Boligforening, Kongevejen 46, Ringkøbing 16.30 1 Fysisk/Zoom 45  
Guvernørgruppe Onsdag 04.11.2020 17.00         45  
  Torsdag 05.11.2020           45  
Holstebro Vestre Mandag 09.11.2020 19.00 Musikteatret, Den Røde Plads 16, Holstebro 18.00 2   46 Aflyst
Give Tirsdag 10.11.2020 18.00 Ikærhallens Sportscafé, Torvegade 75, Give 16.30 1   46  
  Onsdag 11.11.2020           46  
Silkeborg Connect Torsdag 12.11.2020 07.00 Gl. Skovridergaard, Marienlundsvej 36, Silkeborg   4   46 Aflyst
  Torsdag 12.11.2020           46  
Brørup Mandag 16.11.2020 18.30 Markedsrestaurationen, Markedsgade 7, Brørup 17.00 3 Teams 47  
Aarhus Sydvestre Tirsdag 17.11.2020 12.15 Restaurant Anker, Fiskerivej 12, Aarhus   5   47  
  Tirsdag 17.11.2020           47  
Århus City Onsdag 18.11.2020 17.00 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C   5   47  
  Torsdag 19.11.2020           47  
RDU-bestyrelse Mandag 23.11.2020           48  
Ribe Tirsdag 24.11.2020 18.15 Hotel Dagmar, Torvet 1, Ribe 16.45 3   48 Aflyst
  Onsdag 25.11.2020           48  
Silkeborg Torsdag 26.11.2020 12.00 Restaurant Stryget, Papirfabrikken, Silkeborg   4   48 Aflyst
  Torsdag 26.11.2020           48  
  Mandag 30.11.2020           49  
Aarhus Marselis Tirsdag 01.12.2020 17.45 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C   5   49  
  Onsdag  02.12.2020           49  
AG-møde Torsdag 03.12.2020           49  
Aarhus Aros Mandag 07.12.2020 17.00 Casablanca, Rosensgade 12, Århus C   5   50  
  Tirsdag 08.12.2020           50  
Varde Onsdag 09.12.2020 17.30 Hotel Arnbjerg, Arnbjerg Allé 2, Varde   3   50  
  Torsdag 10.12.2020           50  
Guvernørgruppe Torsdag 07.01.2021 17.00         1  
Aarhus Mandag 11.01.2021 17.30 Martino, Marselisborg Havnevej 46 B, Aarhus C   5   2  
  Tirsdag 12.01.2021           2  
  Onsdag 13.01.2021           2  
  Torsdag 14.01.2021           2  
Grindsted Mandag 18.01.2021 18.00 Magion, Tinghusgade 15, Grindsted   1   3  
Ølgod Tirsdag 19.01.2021 18.30 Hotel Hjedding, Storegade 19, Ølgod   3   3  
  Onsdag 20.01.2021           3  
  Torsdag 21.01.2021           3  
  Mandag 25.01.2021           4  
  Tirsdag 26.01.2021           4  
Jelling Onsdag 27.01.2021 18.15 Jelling Kro, Gormsgade 16, Jelling   1   4  
Horsens Vestre Torsdag 28.01.2021 17.30 Restaurant Pynten, Langelinie 24, Horsens   6 Fælles 4  
Horsens Vitus Bering Torsdag 28.01.2021 17.30 Restaurant Pynten, Langelinie 24, Horsens   6 Fælles 4  
Horsens Østre Torsdag 28.01.2021 17.30 Restaurant Pynten, Langelinie 24, Horsens   6 Fælles 4  
Horsens Rotaract Torsdag 28.01.2021 17.30 Restaurant Pynten, Langelinie 24, Horsens   6 Fælles 4  
Videbæk Mandag 01.02.2021 19.00 Westergaards Hotel, Bredgade 12, Videbæk   1   5  
Holstebro Morgen Tirsdag 02.02.2020 19.00 Hotel Royal, Den Røde Plads 10, Holstebro   2   5  
  Onsdag 03.02.2021           5  
Distriktsråd Torsdag 04.02.2021           5  
Vinderup Mandag 08.02.2021 18.30 Vinderup Aktivcenter, Toften 40, Vinderup   2   6  
Billund Tirsdag 09.02.2021 17.45 Hotel Propellen, Nordmarksvej 3, Billund   1   6  
Aarhus Marselis Rotaract Onsdag 10.02.2021 19.00 Fjordsgade Forenings- og Fritidshus, Fjordsgade 2   5   6  
  Torsdag 11.02.2021           6  
Esbjerg-Jerne Tirsdag 02.03.2021       3   9  
Holstebro Rotaract Tirsdag 23.03.2021 19.00 Ungdomsskolen, Danmarksgade 24, Holstebro   2   12  
                   
Klubbesøg aftalt og fastlåst                
Datoer blokeret til andre formål                
Forslag endnu ikke afklaret